01/04/2014

Rewitalizacja PC

Ogromne opóźnienie w publikowaniu rzeczy na blogu jest spowodowane przesiadką na nowego piecucha. Po spaleniu laptopa sporo czasu zajęło mi zebranie się w sobie i kupno PeCeta. Od dawna nie miałem stacjonarnego komputera także trochę zabawy jest - akurat jestem w trakcie przenoszenia plików, instalowania softu itd.
Obecnie gram w:

Final Fantasy X HD - absolutna rewelacja kiedy chodzi o przejście z gry na PS3 na Vite i odwrotnie - dla tej gry warto kupić handhelda Sony

Wiedźmin 2 - jeżeli pamiętacie wcześniejsze wpisy to grę kupiłem na premierę i nigdy w nią nie grałem bo chodziła na laptopie w 10 fps'ach. Update zabrał mi 2 dni, ale w końcu się udało (PC gaming...) - wrażenia na razie mieszane, ale nie miałem okazji się na dobre "wkręcić" jeszcze.

Civ V Complete Edition - absolutny pożeracz czasu i świetnie, że w końcu mogę pograć w Civ V bez długiego wczytywania i czekania na swoją turę

Wychodzi na to, że teraz gram przede wszystkim na PC... apokalipsa!

2 comments:

  1. Do mnie Final Fantasy X/X-2 HD trafi jutro, kurier jest już w drodze. Wersja na PS3, Vity jeszcze nawet nie mam ;) A na PeCecie pogrywam w Wiedźmina... ale pierwszego. Tak, wiem, mam niesamowity refleks. Dwójka też zakupiona, cierpliwie czeka na swoją kolej :) Poza tym cisnę w Soul Reaver - klasyka, ale zacna! Niby port z PSX-a, jednak przy rozdzielczości 1920x1080 wygląda znośnie ;)

    ReplyDelete
  2. Jak dla mnie FF X to kompletna klasyka. GRam w każdą część jaka wychodzi :D

    ReplyDelete