info

O mnie

W internecie używam nicka tejotl. Jestem graczem z ponad 20letnim „stażem”. Przez te lata miałem okazję grać na wielu platformach od ośmiobitowców przez Amigę, PeCety, a na kolejnych generacjach konsol kończąc. Moim ulubionym gatunkiem gier są bijatyki oraz crpg – dlatego też bliżej mi do „konsolowca” niż „pecetowca”, ale gram/łem na wszystkich możliwych platformach i nie ograniczam się kiedy chodzi o gatunki. Interesuję się komiksem, grafiką, animacją i lingwistyką. Poza Gametarium można mnie spotkać na forum Imperium Gier Wirtualnej Polski oraz forum backdash.pl.
Jestem też pierwszym Polakiem który uczestniczył w największych turniejach międzynarodowych w bijatyki: World Games Cup w Cannes oraz EVO w Las Vegas. Pomimo tego, że moje umiejętności w bijatykach są co najwyżej "przeciętne" to bardzo miło wspominam czas gdy ta pasja pchała mnie w różne części świata.

O Gametarium

Blog daje mi możliwość skomentowania/wyrażenia mojej opinii na temat gier w trochę luźniejszej formie niż wpisy na forach czy w komentarzach na portalach growych. Jako, że coraz rzadziej mam możliwość dyskutowania na żywo z innymi miłośnikami gier traktuje blog jako swego rodzaju "ujście" dla mojej wizji i podejścia do świata gier. Oczywiście jest to czysto amatorski projekt i nie mam ambicji opiniotwórczych.
Wiąże dużą nadzieję z platformą PS4 i możliwością streamowania co być może pozwoli nadać bardziej multimedialny charakter całości.