21/09/2012

Bursa XIII - Odrodzenie - Włocławek 21/09/2012


Już jutro rozpoczyna się kolejna edycja Bursy - czyli najważniejszej imprezy poświęconej bijatykom 2d. Bursa to zlot otwarty dla każdego i nie liczy się tutaj poziom zaawansowania, a jedynie świetna atmosfera.
Ta edycja Bursy jest wyjątkowa ze względu na gości z zagranicy - tym razem spodziewamy się nie tylko zaprzyjaźnionych Czechów (czecharcade.com), ale także Austriaków.

Hiryu który jest organizatorem tej edycji uruchomił stronę internetową z najważniejszymi informacjami dotyczacymi Bursy. Link poniżej:

http://www.gxbursa.com/

W skrócie:

1) Bursa to cyklicznie odbywajacy się zlot miłośnikow bijatyk 2D
2) Zlot odbywa się tradycyjnie w Bursie Szkolnej nr 2 na ulicy Mechaników we Włocławku
3) Impreza otwarta dla wszystkich

Także jeżeli nie mieliście jeszcze okazji wziąć udziału w turnieju czy po prostu spotkać się w większej grupie graczy to Bursa jest idealnym miejscem na start.

Jak zwykle temat poświęcony Bursie można znależć na forum serwisu backdash.pl - Bursa XIII - Odrodzenie - backdash forum

Jeżeli jednak z jakiegokolwiek powodu postanowicie zostać w domu to turnieje będą streamowane (więcej info pod powyższymi linkami).


1 comment:

  1. No i po zlocie:) Przyznam, że jak do tej pory był to najlepszy zjazd, na którym byłem i z niecierpliwością czekam na kolejny:D

    ReplyDelete