16/03/2011

Marzec w Warszawie

   Końcówka marca w Warszawie zapowiada się interesująco – chciałbym Wam przybliż dwa eventy które odbędą się właśnie w stolicy pod koniec tego miesiąca.

  Ciekawym wydarzeniem jest spotkanie promocyjne nadchodzącej mega-produkcji CDP Red czyli Wiedźmina 2. Gra w wersji pecetowej ukaże się w maju – osobiście czekam przede wszystkim na info dotyczące wersji konsolowej. Na spotkaniu będzie można między innymi zobaczyć nowe fragmenty gameplay'u oraz posłuchać na żywo komentarzy twórców. Całość ma mieć formę wykładu i ma przybliżyć graczom idea stojącą za powstaniem drugiej części Wiedźmina oraz sam proces tworzenia gry.Miejsce: Prywatna Szkole Collegium Civitas, XII piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (aula A)
Data: piątek 25/03/11
Czas: 17:00

 Wstęp wolny – info z serwisu  Imperium Gier.

   W podsumowaniu Fighters Generation wspomniałem o nadchodzącym turnieju Mortal Kombat, który odbędzie się w klubie Lucid (CH Blue City) w Warszawie. Turniej z szumną nazwą „Mistrzostwa Polski Mortal Kombat” - gramy w demo MK (dostępne od kilku dni dla posiadaczy konta PS+, a dla reszty posiadaczy PS3 od wtorku, kiedy to demo pojawiło się na amerykańskim PSNie).Miejsce: Klub Lucid, Centrum Handlowe Blue City, Warszawa
Data: sobota 26/03/11
Czas: 11:00-19:00

   Dostępne cztery postacie: Scorpion, Johnny Cage, Mileena i Sub-Zero. Przewidziano nagrody rzeczowe, a dla zwycięzcy wyjazd na Mistrzostwa Europy (w pełni opłacony pobyt w UK). Wygląda na to, że mnie niestety impreza ominie ze względu na pracę, ale zachęcam wszystkich do przybycia i wzięcia udziału. Wstęp jak i udział w turnieju jest darmowy. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie PSXextreme pod tym adresem.

   Jak widzicie dwa fajne wydarzenia w jeden weekend. Do końca będę walczył by móc pojawić się na obu eventach bo takich okazji zbyt wiele nie mamy kiedy chodzi o rodzimy rynek gier.

No comments:

Post a Comment